* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Глава українського МЗС влучно порівняв путіна з дияволом

   Глава українського МЗС влучно порівняв путіна з дияволом

   Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав «умиротворіння» очільника держави-агресора путіна за рахунок України угодою з дияволом, яка насправді не принесе миру.

   Про це глава нашого МЗС написав у своєму Twitter.

   Дмитро Кулеба зазначив, що за допомогою енергетичного шантажу  путін хоче зруйнувати добробут і стабільність кожної європейської родини.

   «Ті, хто пропонує піддатися на шантаж, лише поглиблюють проблему. Умиротворення путіна за рахунок України – це угода з дияволом, яка не принесе ані миру, ані стабільності», – написав міністр.

   Читайте також:

   Економіці росії загрожує тривала рецесія через західні санкції. Пік падіння має припасти на 2023 або 2024 рік. Про сценарії занепаду рф повідомляє Bloomberg. Видання оприлюднило цифри з документа, який було підготовлено для закритої зустрічі російських високопосадовців. Зустріч відбулася 30 серпня 2022 року.

   Єврокомісія розробила для країн ЄС пропозиції щодо боротьби з енергетичною кризою. Один з пунктів – встановлення граничної ціни на російський газ.

   2 вересня «Газпром» оголосив про закриття на невизначений термін газопроводу «Північний потік», нібито з технічних причин. При цьому у кремлі заявили, що ці «технічні причини» зникнуть, як тільки Захід зніме санкції з росії.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити