* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Названо дату нової зустрічі союзників України у форматі “Рамштайн”

   Названо дату нової зустрічі союзників України у форматі “Рамштайн”

   Друга зустріч Контактної групи по Україні у форматі “Рамштайн” пройде 8 вересня 2022 року.

   Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт командування ВПС США в Європі та Африці.

   Повідомляється, що міністр оборони США Ллойд Остін проведе особисте засідання Контактної групи з питань оборони України на авіабазі “Рамштайн” в Німеччині.

   “Остін знову запросив міністрів оборони і високопоставлених військових чиновників з усього світу для обговорення триваючої війни в Україні та різних питань безпеки, з якими стикаються союзники і партнери США”, – йдеться в повідомленні.

   Що собою являє формат “Рамштайн”

   Зустріч в даному форматі являє собою конференцію міжнародних союзників України на чолі з США. Перша така зустріч була організована 26 квітня 2022 року на авіабазі Рамштайн в Німеччині.

   Формат об’єднує понад 40 країн, більшість з яких є членами НАТО та ЄС. Зустрічі проводяться з метою координації військової допомоги Україні для відбиття російської агресії.

   На першій зустрічі крім країн НАТО і ЄС були присутні представники Ізраїлю і Катару, хоча і не значилися в офіційному списку учасників. Серед інших були представники Японії, Кенії, Тунісу, Австралії, Йорданії, Ліберії, Марокко, Нової Зеландії та Південної Кореї.

    

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити