* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Подоляк пояснив, чому росія змінила тактику у війні

   Подоляк пояснив, чому росія змінила тактику у війні

   росія атакує ракетами мирні міста, намагаючись залякати людей і схилити українську владу до переговорів чи територіальних поступок.

   Так сказав радник голови ВП Михайло Подоляк в інтерв’ю “Україна 24”.

   “росія змінила тактику. Вона зараз атакує потужнішими крилатими ракетами наші міста. Чому? Бо з військової точки зору вони, як з’ясувалося, воювати не надто якісно вміють. росіяни перейшли до концепції війни, де хочуть збудувати масштабні панічні настрої в Україні, залякати людей і змусити їх тиснути на уряд, щоб ми пішли на деякі поступки росії. Тобто яка зараз тактика?

   З одного боку, вони абсолютно не враховують, як на це реагує світ на ці нелюдські атаки крилатими ракетами житлових кварталів. Вони змушують наших людей тиснути на уряд, щоб ті сказали “підемо на якісь територіальні поступки”. З іншого боку, росіяни вкладають гроші у своє проросійське лобі на політичних ринках інших країн для того, щоб вони теж говорили, “давайте якось війну закінчувати”, – сказав він.

   Подоляк запевняє, що нова тактика росії – змусити Україну сісти за стіл переговорів – не працюватиме.

   Він також повідомив, що через ці атаки Україні потрібна не лише протиповітряна оборона, а й система протиракетної оборони, і це “ключове, щоб зламати нову концепцію війни росії”.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити