* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   У засіданні “Рамштайн-3” візьме участь понад 50 країн, головуватиме міністр оборони США

   У засіданні “Рамштайн-3” візьме участь понад 50 країн, головуватиме міністр оборони США
   Засідання контактної групи з питань оборони України, яке відбудеться 15 червня у Брюсселі, збере представників оборонних відомств понад 50 країн. Про це заявила у Twitter представниця США при НАТО Джуліанна Сміт.

   За її словами, учасники обговорять, яку додаткову військову допомогу вони можуть надати Україні.

   Міністр оборони США Ллойд Остін головуватиме на засіданні групи, “щоб визначити подальші кроки, необхідні для того, щоб допомогти Україні захистити себе від російської агресії”, ідеться в повідомленні Пентагону, опублікованому 14 червня.

   У відомстві наголошують, що в центрі уваги – потреби України у засобах, необхідних їй на цьому етапі для продовження боротьби проти РФ.

   “Глава Пентагону скликав міністрів оборони, щоб зосередитися на тому, що потрібно для нової битви, приділивши особливу увагу артилерії, бронетехніці, безпілотним літальним апаратам та підтримці”, – указано в повідомленні.

   У міноборони США пояснили, що координують свої дії з іншими учасниками контактної групи.

   “Наприклад, в однієї країни може бути артилерійська зброя, в іншої можуть бути боєприпаси, а у третьої – запасні частини. Контактна група – це спосіб координувати дії, щоб вивести різні частини системи на передову”, – пояснюють у повідомленні.

   У Пентагоні зазначили, що, за даними української влади, у жорстоких артилерійських боях на Донбасі Україна щодня втрачає у боях до 200 солдатів.

   “Українці краще знають, із чим мають справу, і ми активно запитуємо в них інформацію про ситуацію на полі бою. Загалом ми вважаємо їхню оцінку надійною та достовірною. Я б сказав, що цифри не виходять за межі того, що можна очікувати від такого артилерійського бою”, – цитує пресслужба одного з високопосадовців відомства.

   Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк наголосив у Twitter, що співвідношення російської та української артилерії на окремих ділянках фронту становить 10 до 1.

   “Кожного дня отримую повідомлення від захисників: “Ми тримаємося, стоїмо, просто скажіть, коли чекати зброю?” Адресую це питання учасникам “Рамштайну”. Брюсселю, чекаємо на рішення”, – написав він.

   Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
   Контекст:

   26 квітня 2022 року на авіабазі ВПС США Рамштайн у Німеччині відбулася перша зустріч консультативної групи з надання допомоги Україні. Міністр оборони України Олексій Резніков передав західним партнерам список озброєння, необхідного Києву для перемоги у війні.

   Резніков заявляв, що завдяки зустрічі відбулися “тектонічні зміни” у філософії партнерів щодо передавання Україні зброї. Зустрічі консультативної групи вирішили проводити щомісяця.

   Друга зустріч відбулася 23 травня, її провели в онлайн-форматі, участь у ній узяло понад 40 країн. За її підсумками міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що військову допомогу Україні вирішило надати 20 держав.

   Напередодні третьої зустрічі, запланованої на 15 червня, в Офісі президента заявили, що українській армії для досягнення паритету з Росією на фронті потрібні кілька тисяч одиниць важкої техніки.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити