* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Зеленський назвав фактори, які сприятимуть початку переговорів з РФ

   Зеленський назвав фактори, які сприятимуть початку переговорів з РФ

   Для початку мирних переговорів необхідно кілька важливих бажань. В першу чергу, Москва повинна перестати розв’язувати питання війною і вбивствами.

   Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його виступ на економічному форумі “Амброзетті”.

   “Ключове питання полягає в тому, чи існує сьогодні момент переговорів. Його сьогодні не існує, і не існувало довгі роки до цього. Агресія Росії почалася не вчора, війна йде 8 років. Тому має проявитися бажання Росії розв’язувати питання не війною і не вбивствами. Поки вона хоче вирішувати все силою”, – заявив Зеленський.

   Глава держави також зазначив, що перше бажання Москви, необхідне для переговорів, – зупинити спроби захоплення українських територій. Другий важливий пункт – це бажання миру. Більшість країн у Європі підтримують Україну, але потрібне об’єднане бажання.

   Третє бажання – це бажання російського суспільства закінчити війну. Росіяни повинні відчувати, що винні в цій війні, у своєму виборі, винні в замовчуванні. За словами Зеленського, громадянам РФ потрібно усвідомлювати, що немає іншої альтернативи тій, коли російські війська вийдуть з чужої землі.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити