* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Екстрені послуги

   Вам чи Вашим близьким загрожує небезпека? “УКРОХОРОНХОЛДИНГ” завжди зможе захистити Вас в екстрених ситуаціях.

   Просто подзвоніть за номером +38 (098) 554-03-03; +38 (093) 554-03-03, повідомте диспетчеру своє ім’я, прізвище, місце розташування і пункт призначення (або пункт призначення людини, якій хочете забезпечити охорону).

   Протягом 25 хвилин на зазначене Вами місце під’їде автомобіль з двома чоловіками міцної статури в бронежилетах, шоломах і з травматичними пістолетами.

   Протягом трьох хвилин заповнюється договір, при цьому потрібно мати документи, проводиться оплата і далі бійці відвозять клієнта, куди він скаже.

   Категорії екстрених ситуацій

   Фінансові операції

   Якщо клієнт розуміє, що є ймовірність стати жертвою нападу під час продажу авто, нерухомості або ж при знятті великої суми з банкомата.

   Важливо, що нашим співробітникам не потрібно буде повідомляти, який саме цінний вантаж вони будуть охороняти і транспортувати, оскільки вони охороняють тільки особу.

   Безпека близьких

   Забезпечення особистої безпеки клієнта. Забезпечення безпеки близьких, наприклад, зустріти і привезти дружину або доньку, якщо немає можливості зробити це самому.

   Важливо, що є можливість надати жінку-охоронця.

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити