* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Охоронні послуги

   УКРОХОРОНХОЛДИНГ  пропонує широкий спектр послуг з  охорони. Що і кого ми охороняємо?

   • ЗАВОДИ
   • ОФІСИ
   • КВАРТИРИ
   • БУДИНКИ
   • ПРИВАТНИХ ОСІБ

   Професійна охорона від нашої компанії передбачає роботу висококваліфікованого персоналу. Співробітники мають відмінну фізичну і психологічну підготовку, юридично підковані і постійно удосконалюють свої навички.

   Охоронні послуги здійснюються декількома способами:

   • ОРГАНІЗАЦІЯ КПП (КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНИЙ ПУНКТ)
   • ПАТРУЛЮВАННЯ ТЕРИТОРІЇ
   • ГРУПИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ
   • СУПРОВІД ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

   БЕЗПЕКА ДЛЯ ФАБРИКИ

   УКРОХОРОНХОЛДИНГ готовий забезпечити професійну охорону заводу або фабрики, складського приміщення. Наші фахівці оцінять вашу систему безпеки (якщо вона є) та виявлять усі потенційні загрози. За результатами для фабричного підприємства буде розроблена індивідуальна концепція захисту. При організації охорони об’єкту ціна формується, виходячи з таких параметрів як площа заводу, рівень захищеності територій, які розташовуються  поруч.

   ЗАХИСТ ОФІСНОГО ПРИМІЩЕННЯ

   Якщо ви хочете узабезпечити майно компанії і/або співробітників, ви можете замовити відповідну послугу в УКРОХОРОНХОЛДИНГ. Професійні охоронці на контрольно-пропускному пункті забезпечать необхідний вам рівень захисту офісу, торгового центру і ін. Вартість охоронних послуг в Києві для офісних приміщень залежить від площі офісу, вибраного вами персоналу, годин роботи охоронців.

   БЕЗПЕКА ДЛЯ КВАРТИРИ АБО ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

   Ви можете забезпечити захист вашій сім’ї або іншим дорогим вам людям, звернувшись в УКРОХОРОНХОЛДИНГ. У вартість охорони квартир входить патрулювання території або організація поста для спостереження за об’єктом, а також виклик групи швидкого реагування.

   Хочете узабезпечити територію заміського будинку від несанкціонованого проникнення? Професійні охоронці допоможуть вам захистити близьких людей і ваші матеріальні цінності. При укладенні договору ми прописуємо пункт про те, що несемо матеріальну відповідальність перед клієнтом за збереження майна. Ціни на цей вид сервісу залежить від декількох чинників, залиште заявку, щоб дізнатися більше

   ОСОБИСТИЙ ОХОРОНЕЦЬ

   Послуги особистої охорони часто стають необхідністю в наших реаліях. Київ, як і інші мегаполіси, таїть в собі багато загроз. Наша компанія захистить вас і ваших близьких як в денний, так і в нічний час, при необхідності. Наші охоронці відмінно підготовлені до запобігання нападу. Ціни залежать від того, яких особистих охоронців ви виберете. Наш персонал ділиться на декілька категорій по досвіду роботи і віку.

   Також можна замовити охорону заходу або забезпечити собі безпеку в нагальних ситуаціях. Щоб розрахувати ціни по представлених вище сервісах і дізнатися вартість інших послуг, заповніть форму і відправте заявку. Ми зв’яжемося з вами в найближчий термін  для уточнення усіх, деталей  що вас цікавлять.

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити