* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Київська влада хоче «розпиляти» 3,3 млн грн на розробці мобільного додатку для паркування, який вже працює

   Київська влада хоче «розпиляти» 3,3 млн грн на розробці мобільного додатку для паркування, який вже працює

   Київрада разом із підконтрольним йому комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр» має намір розпиляти 3,3 млн грн на фіктивній розробці мобільного додатка для муніципальних інспекторів з паркування.

   Інформація про закупівлю послуг з розробки була опублікована 17 листопада на ProZorro. Аукціон запланований на 6 грудня 2021 року.

   Комунальники у тендерних умовах написали, що виконавець повинен розробити програмне забезпечення у вигляді мобільного додатка «АРМ інспектора з паркування» в частині контролю оплати послуг з паркування, евакуації транспортних засобів за порушення правил дорожнього руху, винесення ухвал про накладення адміністративного стягнення за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів.

   Це ПЗ прискорить роботу інспекторів у 10 разів, суттєво збільшить кількість виписаних постанов про порушення та дозволить серйозно збільшити надходження міського бюджету від штрафів. Про це пишеться в обґрунтуванні до тендеру.

   За умовами закупівлі, мобільний додаток буде інтегрований до Платформи цифрових мобільних сервісів «Київ цифровий».

   Терміни виконання замовлення дуже жорсткі, навіть підозріло жорсткі. Два дні на підготовку технічного завдання та ще два дні – на розробку мобільного додатка. На все чотири дні. Про це йдеться у додатку 1 (Календарний план) Проекту договору.

   Зрозуміло, що вкластися в такі терміни можна тільки в одному випадку — якщо програма вже готова і чекає на свою зіркову годину. Отже, тендер проводять заднім числом під свого підрядника і результати аукціону точно не будуть коректними, і конкуренція — реальною. Суцільна підробка та фарс, що заборонено та карається.

   При цьому на покупку заклали велику суму у міському бюджеті – 3,3 млн грн.

   А тепер найцікавіше: судячи з стрічк, що розвіваються з літа, на лобовому склі київських автомобілів і «фото на згадку» викладених на порталі «Київ цифровий» — програмне забезпечення для паркувальників у столиці вже працює.

   Більше того, про працюючий спеціальний мобільний додаток на брифінгу говорив мер Києва Віталій Кличко, ще 28 квітня 2021 року. А також анонсував запуск системи фіксації порушень правил паркування за допомогою мобільного додатка після скасування карантинних обмежень, тобто з 1 травня.

   Пізніше на сайті одного зі столичних ЗМІ вийшла, і велика стаття про роботу інспектора паркування та мобільний додаток «Київ Цифрової» за допомогою якого Кличко обіцяв боротьбу з порушниками правил паркування.

   Там описується весь шлях від фіксації та виписування штрафу інспектором з паркування за допомогою мобільного додатку, який займає кілька кроків:

   – інспектор вводить назву та марку автомобіля;
   – фотографує машину спереду та ззаду;
   – завантажує фото у програму з автоматично вказаним часом та датою;
   – натискає кнопку “Оформити”.

   У разі несплати генерується чек для оформлення штрафу, а далі інспектор друкує його дома за допомогою мобільного принтера.

   Поява зараз великого тендеру під послугу, яка вже запущена, наводить на думки про зловживання та нову крадіжку київської влади. на 3,3 млн грн. Ця закупівля має опинитися у полі зору контролерів та правоохоронних органів. З відкриттям кримінальних справ, розслідуванням та притягненням винних до відповідальності.

    

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити