* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Обіцяють повну амністію: росія мобілізує засуджених на війну проти України

   Обіцяють повну амністію: росія мобілізує засуджених на війну проти України

   Країна-агресор росія набирає на війну проти України новобранців серед засуджених. Усім, хто погодиться, обіцяють повну амністію після 6 місяців «служби».

   Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки.

   За даними ГУР Міноборони, через значні втрати на війні в Україні, росія активізувала набір до приватних військових компаній. Через нестачу охочих, людей набирають у місцях позбавлення волі. Зокрема, розташованих у Республіці Адигея. Після підписання та виконання контрактів з ПВК, «зекам» обіцяють повну амністію.

   Як зазначається, збір рекрутів відбувається на військовому полігоні поблизу хутору Молькіно Краснодарського краю. Він відомий як база підготовки бойовиків ПВК «Вагнер».

   Причини, за яких люди потрапили до в’язниці не мають значення. Усім, хто погодиться, обіцяють повну амністію після 6 місяців «служби».

   «Аналогічна робота проводиться у місцях позбавлення волі в Ростові, Санкт-Петербурзі та Нижньому Новгороді. Стаття, за якою було засуджено конкретну людину – неважлива. Навіть якщо це вбивство або інші тяжкі злочини. Всім обіцяють повну амністію після 6 місяців «служби», – йдеться у повідомленні.

   При цьому, засуджені мають носити спеціальні жетони, що вказують на їхній статус. Їм заборонено мати сенсорні телефони – тільки кнопкові.

   Новобранцям кажуть, що протягом двох місяців планується набрати до 10 тисяч добровольців. Після цього склад ПВК буде кинуто на територію Донбасу. Серед основних завдань – встановити контроль над дорогами на напрямку Ізюм – Слов’янськ – Бахмут.

   Водночас, управління ФСБ росії по Костромській області надіслало голові Вохомського муніципального району запит щодо надання довідкової інформації про осіб, що схильні до скоєння злочинів за ст. 207.3, ст. 280.3 Кримінального кодексу росії (публічне розповсюдження хибної інформації та скоєння дій по дискредитації Збройних сил рф та їх участі в агресії проти України).

   При зборі такої інформації особливу увагу приділяють близьким родичам військовослужбовців, які загинули на території України або беруть участь у війні.

   Нагадаємо, що за минулу добу, 9 липня, Збройні сили України ліквідували ще 100 військових російської армії. Всього з початку війни знищено близько 37 300 окупантів.

   Раніше у РНБО пояснили, як країна-агресор набирає людей на війну.

   Також ми повідомляли, що у Херсоні російські військові спалюють тіла своїх загиблих товаришів по службі, щоб приховати втрати.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити