* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   ООН розглядає понад 150 звернень щодо скоєних росіянами зґвалтувань під час війни в Україні

   ООН розглядає понад 150 звернень щодо скоєних росіянами зґвалтувань під час війни в Україні
   ООН після 24 лютого отримала понад 150 звернень щодо випадків сексуального насильства, скоєного російськими військами в Україні, і це лише “верхівка айсберга”.

   Про це заявила спецпредставниця Генерального секретаря ООН з питань сексуального насильства в умовах конфліктів Праміла Паттен у відеозверненні до учасників Другого саміту перших леді та джентльменів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

   “З 24 лютого ООН отримала понад 150 звинувачень у сексуальному насильстві, скоєному проти жінок, дітей і чоловіків. Це зґвалтування під дулами автоматів у присутності членів родини як наслідки атаки України російськими військами”, – сказала Паттен.

   Вона зауважила, що сексуальне насильство – це злочин, про який “хронічно недостатньо” інформують, “ми бачимо лише верхівку айсберга”.

   За словами спецпредставниці Генсека ООН, це одна з найбільш руйнівних форм насильства, яке під час військових конфліктів скоюється здебільшого проти жінок та дівчат, але також і проти чоловіків та хлопчиків.

   “Це залишає страшні шрами на житті окремих людей і цілого суспільства, це руйнує сім’ї, а наслідки відчуваються протягом кількох поколінь”, – констатувала Паттен.

   Вона зазначила, що дуже часто потреби жінок та дівчат у ситуації військового конфлікту відкладаються “на потім”, бо це не на часі.

   “Ми не можемо допустити, щоб через замовчування і бездіяльність ці проблеми продовжувати нагромаджуватися. Фізичні та психологічні аспекти у тих, хто вижив, у їхніх сімей, та громад – це складові балансу. Відновлення цього балансу потребує постійного і політичної волі, і виділення ресурсів на допомогу сім’ям і жертвам цих злочинів”, – резюмувала Паттен.

   Як повідомлялося, у Києві проходить Другий міжнародний саміт перших леді та джентльменів.

   До участі у події запрошені подружні пари іноземних лідерів, а також знаменитості, провідні світові експерти та високопоставлені особи, а сама подія транслюється у понад 20 країнах світу.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити