* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Під час ремонту харківського Держпрому підрядник привласнив 300 тисяч гривень

   Під час ремонту харківського Держпрому підрядник привласнив 300 тисяч гривень

   Підозрюється директор підприємства, який заволодів коштами під час ремонту Держпрому. Про це повідомили у прокуратурі.

   За даними слідства, між обласним комунальним підприємством та приватним підприємством у 2020 році було укладено договір про надання послуг із поточного ремонту внутрішніх приміщень Держпрому.

   У документах відображено роботи, обсяг та вартість яких завищено та фактично приватним підприємством не виконано. Це призвело до того, що на рахунок компанії необґрунтовано перераховано бюджетні кошти близько 300 тис. гривень.

   Так, директор заволодів бюджетними коштами, виділеними для виконання робіт, внісши до офіційних документів недостовірних відомостей щодо їх обсягів, які власноручно підписав та скріпив печаткою.

   Йому повідомлено про підозру за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем та за фактом складання та видачі свідомо неправдивого офіційного документа (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ч. 1) КК України).

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити