* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Під Запоріжжям знайшли мертвим гауляйтера Михайлівки – подробиці

   Під Запоріжжям знайшли мертвим гауляйтера Михайлівки – подробиці

   В окупованій Михайлівці Запорізької області ліквідували колаборанта Андрія Рижкова. Зрадника, який був місцевим «начальником поліції», знайшли повішеним.

   Про це повідомляє спікер Одеської області Сергій Братчук у своєму Telegram-каналі.

   Андрія Рижкова, якого окупанти призначили «начальником поліції» в Михайлівці, знайшли повішеним. За попередньою інформацією, це сталося в Мелітополі.

   «Його знайшли повішеним в петлі. Але остаточно поки що джерела не підтвердили. Тож поки що в режимі очікування на офіційну інформацію», – розповів він, посилаючись на соцмережі.

   Варто зазначити, що зрадник колись був українським прикордонником. Складав присягу на вірність українському народові. Після виходу у відставку навіть заснував громадську організацію з патріотичною назвою «Прикордонники Михайлівщини».

   Рижков добровільно зголосився на співпрацю з окупантами. Причому він намагався виправдатися перед односельцями за зраду і пояснював роботу на ворога бажанням «боротися з хвилею злочинності» в Михайлівці, «супроводжувати михайлівців, які хочуть евакуюватися» і «охороняти їхнє майно» та навіть «доставляти людям ліки».

   За співпрацю з російськими окупантами 31 травня 2022 року Рижкову було заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

   Зазначимо, що колаборант зник вночі проти 24-го, Дня Незалежності, коли підірвали Івана Сушка – його було призначено окупантами «головою адміністрації» селища Михайлівка. Через це місцеві жителі припускають, що Рижкова забрали із собою партизани, щоб отримати від нього якусь інформацію.

   Нагадаємо, що у Запорізькій області у тимчасово окупованому Бердянську підірвали колаборанта, так званого заступника начальника ДАІ міста Олександра Колеснікова.

   Напередодні у Маріуполі стався замах на самопроголошеного мера.

   До цього у Мелітополі підірвали колаборанта з оточення Балицького.

   Також гауляйтеру Маріуполя та дев’ятьом колаборантам з Донбасу оголосили підозру.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити