* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   російська армія визнала, що била по цивільному об’єкту у Вінниці

   російська армія визнала, що била по цивільному об’єкту у Вінниці
   Міністерство оборони рф підтвердило, що 14 липня російська армія під час удару по Вінниці цілилися у Будинок офіцерів — цивільний об’єкт, який функціонує як концертний зал.

   Позицію міноборони рф цитує «РИА Новости».

   У російському відомстві заявили, що ракетами «Калібр» вдарили по Будинку офіцерів, у якому тоді нібито відбувалася «нарада командування українських ВПС із представниками іноземних постачальників озброєнь».

   «На нараді обговорювали передання українським військовим чергової партії літаків, засобів ураження та організацію ремонту українського авіаційного парку. Внаслідок удару учасників наради знищено», — йдеться у повідомленні окупантів.

   Попри свою назву, Будинок офіцерів не є військовим об’єктом та функціонує як культурний простір, у якому організовують концерти. Наприклад, у день обстрілу Вінниці у цій будівлі мав відбуватися виступ співачки ROXOLANA.

   Під час обстрілу музикантка з командою саме перебувала у центрі міста. Відтак унаслідок удару загинув її звукорежисер Євген Коваленко, ще один член команди перебуває у важкому стані.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити