* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   Справу «Семок» взяло під контроль керівництво СБУ

   Справу «Семок» взяло під контроль керівництво СБУ
   Кримінальне провадження, в межах якого зловмисники намагалися здійснити рейдерське захоплення виробника «Семок», передали до Головного слідчого управління СБУ.

   Про це адвокату підприємства повідомили у прокуратурі Сумської області.

   З початку 2017 року у СБУ Сумської області було відкрито справу «за спробу зміну державного кордону України фізичною особою». У червні 2020 до цієї справи вписали виробничий комплекс ТОВ «Волана» – найбільшого виробника українських снеків. За ухвалою районного суду у Сумській області на завод наклали арешт і збиралися передати іншим власникам. Адвокати підприємства довели, що ТОВ «Волана» не має стосунку до цієї справи та добилися скасування незаконної ухвали в Апеляційному суді.

   Зараз ДБР розслідує провадження за підозрою слідчого СБУ В.Прохненка, прокурорів А.Жернового та О.Рубана у зловживанні владою та службовому підробленні. Атестаційна комісія Генеральної прокуратури ухвалила рішення про звільнення з органів прокуратури першого заступника прокурора Сумської області О.Рубана. А справу, у яку вписали майно не причетного до неї заводу, тепер передали до Головного слідчого управління СБУ, щоб її не використовували у рейдерських схемах.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити