* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   У справі плівок голови ОАСК Вовка знову можуть змінитися судді

   У справі плівок голови ОАСК Вовка знову можуть змінитися судді

   Вищий антикорупційний суд самовідвів колегію суддів у складі Віктора Маслова, Ігоря Строгого та Лесі Федорак від розгляду кримінального провадження за обвинуваченням голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка, суддів ОАСК та інших осіб у створенні злочинної організації з метою зловживань.

   Таке рішення 21 липня ухвалила сама колегія ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

   «Заяву суддів Віктора Маслова, Ігоря Строгого та Лесі Федорак про самовідвід – задовольнити. Справу передати відділу організаційного забезпечення Вищого антикорупційного суду», – оголосила головуюча суддя Федорак.

   На думку суддів, автоматизований розподіл справи після попереднього самовідводу суддів міг відбутися без дотримання порядку його проведення.

   Як відомо, у справі обвинувачують голову ОАСК Вовка (створив і очолив злочинну організацію, яка за гроші ухвалювала рішення), його заступників Євгена Аблова і Володимира Келеберду, суддів ОАСК Олексія Огурцова, Ігоря Качура, Ігоря Погрібніченка, Богдана Саніна, колишнього керівника Державної судової адміністрації Зеновія Холоднюка, ексчленів Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергія Остапця та Миколу Сіроша, а також адвоката Олександра Кротюка.

   Раніше НАБУ оголосило керівника Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка в розшук, оскільки той не з’явився у ВАКС, а також ігнорує виклики НАБУ на допит. Водночас у пресслужбі ОАСК повідомили, що Вовк перебуває на лікарняному через коронавірус. Після чергової неявки в суд НАБУ відправила в Офіс генерального прокурора проєкт клопотань до Вищої ради правосуддя про надання дозволу на затримання й арешт Вовка, його заступника Євгена Аблова, Келеберди та Погрібніченка.

   Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру голові ОАСК Вовку, Аблову, керівнику ДСА Холоднюку та іншим.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити