* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   ЗМІ: бізнес Медведчука продовжує працювати під керівництвом його партнера Костенка

   ЗМІ: бізнес Медведчука продовжує працювати під керівництвом його партнера Костенка

   Поки підозрюваний у держзраді кум путіна Медведчук сидить у СІЗО, його бізнес продовжує функціонувати за допомоги людей з оточення олігарха

   Підозрюваний у держзраді Віктор Медведчук – за ґратами, але його злочинні схеми – досі працюють. Усе завдяки людям з близького оточення опального олігарха, які утримують його бізнес на плаву.

   Про це повідомило видання “Апостроф”, посилаючись на власні джерела у правоохоронних органах.

   Зазначається, що бізнес-партнера Медведчука Павла Костенка помітили у Києві – він гуляв озброєним, у військовій формі та у супроводі молодиків спортивної статури.

   За даними розслідувачів “Економічної правди”, зв’язок Костенка з Медведчуком простежується через кінцевих бенефіціарів компаній, які придбали у російської “Транснафти” нафтопровід на Прикарпатті.

   Одна з таких структур – МБК “Агротехніка”, до складу засновників якої входять В’ячеслав Черепаня, Ян Марченко (до 2020 року) та Богдан Козак. Незначними частками також володіють Павло Костенко та Андрій Борщевський. Усі вони мають особисті контакти з Медведчуком.

   Павло Костенко

   Як стверджують ЗМІ, зв’язки з Медведчуком та його агентурною сережею могли гарантувати Костенку недоторканість з боку правоохоронних органів.

   У певних колах Костенка знають під псевдонимом “Кістлявий”. Зазначається, що вінв підбирає приміщення для оренди, відкриває там ресторани, не платить орендодавцям, випрошує знижки та просить не виганяти його після припинення дії договору оренди. Крім того, він імовірно “віджимає” звільнені приміщення за допомоги “тітушок”.

   Один з прикладів реалізації подібної рейдерської схеми – спроба захоплення бізнес-центру на Дніпровському узвозі. У 2007 році Костенко також був фігурантом скандалу з нападом на працівника ДАІ.

   Наразі Костенко ймовірно перебуває у пошуках нового приміщення для реалізації своєї схеми.

   Крім того, як інформують журналісти “Апострофу”, перед початком повномасштабної агресії рф, усе майно, записане на дружину Медведчука – Оксану Марченко, було перереєстровано та передано іншим особам, пов’язаним із Павлом Костенком. Останній імовірно здійснює за ними контроль та оперативне управління. Така схема орієнтована на збереження бізнесу одіозного олігарха від конфіскації чи арешту активів.

   Нагадаємо, помічники одіозного лідера ОПЗЖ Медведчука продовжують вести бізнес, володіти майном та гуляти на свободі попри скоєні злочини та відверті зв’язки з проросійськими політиками.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити