* - поля обов'язкові для заповнення.

   * - поля обов'язкові для заповнення.

   +38 (098) 554-03-03
   +38 (093) 554-03-03
   Киев, ул. Вышгородская, 31

   З’явилися супутникові знімки колонії в Оленівці до та після теракту: важлива деталь

   З’явилися супутникові знімки колонії в Оленівці до та після теракту: важлива деталь

   Опубліковані нові супутникові знімки колонії в окупованій Оленівці до та після вбивства українських військових. На кадрах помітно, що будівлю підірвали зсередини.

    

   Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter американського журналіста Крістофера Міллера.

   Він поділився супутниковими знімками компанії Maxar Technologies.

   “Нові фото Оленівської в’язниці в окупованій Росією Донецької області України, де щонайменше 50 українських військовополонених було вбито під час нападу, який, за словами Києва – і попередні дані свідчать – здійснили російські війська”, – написав журналіст.

   Так, журналіст показав знімки супутника Maxar, ще до теракту (датовані 27 липня) та вже після трагедії (датовані 30 липня).

   Як помітно з цих кадрів, дах барака, де були українські військові, розірвався зсередини, при цьому на будівлі немає жодних пошкоджень, властивих ракетній атаці з систем HIMARS.

   Фото: супутникові знімки колонії в Оленівці до та після теракту (twitter.com/ChristopherJM)

   Нещодавно стало відомо, що Росія погодилася запросити експертів ООН і Міжнародного Комітету Червоного Хреста в колонію на місце загибелі українських військовополонених в Оленівці після вимог України.

   Нагадаємо, в ніч на 29 липня пролунав вибух на території колишньої виправної колонії окупованій Оленівці, де утримувалися українські військовополонені, виведені з заводу “Азовсталь”.

   В цьому Росія звинуватила ЗСУ, на що українська сторона вже спростувала звинувачення, навівши низку аргументів.

   Попередньо, внаслідок теракту в Оленівці загинули щонайменше 50 українських полонених, Київ перевіряє списки жертв, які оприлюднили в РФ.

   Поділитися:

   Замовити послугу

   Центр інформаційних розслідувань УкрІнформХолдинг доможе вам у вирішенні питань вашої безпеки та безпеки вашого майна, допоможе відновити справедливість та захистити ваші интереси..

   Замовити